rozvoj
inspirace
objevování

TVŮRČÍ DÍLNYNabízíme široké spektrum aktivit, které spojuje především vaše vlastní aktivita. My vytvoříme prostor, připravíme podmínky, dodáme materiál (hlínu, kámen, barvy, nástroje atd.) a především vhodného lektora. Naši lektoři jsou většinou sami tvořící umělci se zkušenostmi s vedením skupin laiků, jejichž cílem není naučit se aktivně určitou tvůrčí techniku.
Na těchto programech sledujeme často jiné cíle: především proces tvoření, který je (i když se to v danou chvíli nezdá) důležitější než samotný výsledek či výrobek. Za procesem tvorby následuje ohlédnutí a zpětná vazba. Typ a hloubka tohoto ohlédnutí souvisí se zadáním kurzu a aktuálním požadavkem klientů.

Důvodů, proč zvolit kreativní program, může být mnoho. Některé skupiny chtějí nastartovat tvořivost, jiní trénovat spolupráci, zrelaxovat nebo všechno dohromady. Pro jiné je podstatné zabývat se činností, kdy vzniká něco hmatatelného, ve které je ihned vidět výsledek práce.
Program si tedy můžete nechat "namíchat" na míru, funguje jako skládačka aktivit. Techniky najdete v nabídce v levé menu, dají se obměňovat a doplňovat.

Neváhejte napsat info@imagion.cz

Další technikou, kterou využíváme v podobě tvůrčích dílen, je film a filmování.
Více o filmech na našich programech.