rozvoj
inspirace
objevování

RELAXAČNÍ PROGRAMY


Dlouhodobá zátěž. Únava. Stres. Vyhoření. Vyčerpání. Zní to hrozně, zmírněme: nedostatek energie, nechuť pouštět se do nových úkolů, pocit vyssátosti a jednotvárnosti světa okolo.
Náš relaxační program je tajnou směsí nenáročných fyzických a psychických aktivit. Nebudou chybět ani osvědčené životabudiče z oblasti wellness - masáže, relaxační lázeňské procedury, aromaterapie.
Opravdovou regeneraci a uvolnění vám ale přinese až trocha vlastní aktivity - nejlépe úplně z jiného soudku než je vaše všední činnost. V nabídce relaxačních programů proto nechybí netradiční večerní programy.

 • AFRICKÝ VÍKEND


  Relaxace a neobvyklé aktivity ve vás probudí novou energii.
  Tak trochu nezvyklý způsob, jak vykročit z každodenních rituálů a zapomenout na všední stresy a starosti.
  Nabízíme relaxační program osvědčených lázeňských procedur s africkými kulisami. Mezi oblíbené procedury patří masáže, pobyt v solné jeskyni, několik druhů saun, zábaly a speciální koupele. Jako tělesnou aktivitu nabízíme nordic walking.
  Kromě procedur strávíte čas kreativní činností. Každý z účastníků bude mít možnost vyrobit si svou masku, šperk či sochu. Použijeme originální africké techniky a dovezený materiál.
  Program vyvrcholí společným bubnováním. Jde o společné vytváření rytmu, schopnost naslouchat druhým a improvizovat při respektování společného rytmu. Bubnování vás vrátí o tisíce let zpátky a probudí ve vás novou energii.

  Program je určen pro:

  • manažery a lidi na vedoucích pozicích
  • všechny ty, kteří cítí, že potřebují vypnout a relaxovat