rozvoj
inspirace
objevování
STAVÍME NA KVALITNÍM LEKTORSKÉM ZÁZEMÍ. KROMĚ VZDĚLÁNÍ MAJÍ NAŠI LEKTOŘI I ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI, MNOHDY TAKÉ VLASTNÍ PRAXI NA MANAŽERSKÝCH ČI VEDOUCÍCH POZICÍCH.

O NÁS


Magion Praha s.r.o. je vzdělávací společnost zabývající se alternativním přístupem ke vzdělávání. Nabízíme poradenství v oblasti HR. Naše programy zahrnují tvůrčí dílny, firemní vzdělávání, koučování a osobní rozvoj.

Po patnácti letech praxe v oblasti firemního a zážitkového vzdělávání se pod hlavičkou Magion sešel tým lidí, kteří k tomuto oboru přistupují kreativně a kromě odpovídajícího vzdělání mají často i manažerskou zkušenost z praxe na vedoucí pozici. Pro konkrétní zakázky vybíráme lektory, kteří odpovídají jak svým vzděláním, tak také svou osobností a přístupem. Osobnost lektorů a jejich zkušenosti jsou pro nás velmi významné kritérium pro spolupráci.
Přinášíme originální přístup - paralelu filmového a obchodního prostředí.
Více o filmech na našich programech.

PROČ S MAGIONEM?


Osvědčené postupy nějak nefungují, práce nás nebaví. Každý den se vracíme z práce o něco vyssátější. Něco je špatně. Není to ale okolní svět, jsou to naše unavené hlavy, které nemají prostor a čas na nové nápady, nemají chuť do nových změn...
Chcete výrazně změnit svůj přístup, chcete obnovit své nápady, chybí vám energie, potřebujete komunikovat jiným způsobem, potřebujete zcela změnit svůj styl práce? Je pro vás důležité dosahovat svých cílů a mít zároveň dobré vztahy s lidmi? Už jste doopravdy zažili synergii svého týmu?
Magion může být vaše cesta k hlubšímu porozumění sobě i ostatním.
Naše programy slouží mimo jiné k prolomení sociálních a emocionálních bariér, dosažení otevřené komunikace a účinné spolupráce a posun na cestě k porozumění sobě i druhým.

Sprcha pro vaši duši, radost a energie ze setkání s novými lidmi, inspirace, čerstvý vzduch pro váš mozek, čirá voda pro vaše oči.... Rozhlédněte se spolu s námi!